Rodzinna zabawa w Gromadnie

Data: 30-05-2017    Drukuj     Udostępnij     Udostępnij

Rodzinna zabawa w Gromadnie
Rada Sołecka Wsi Gromadno, wraz z liczną grupą przyjaciół, przygotowała rodzinny piknik z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Uczestnicy spotkania mogli liczyć na poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Były też inne atrakcje, z konkursami, zabawami i dmuchanymi zamkami na czele. Zadbały o nie między innymi: OSP Gromadno, Kółko Rolnicze, a także Powiat Pilski – jeden ze sponsorów imprezy. Wieczorem dorośli uczestniczyli w zabawie tanecznej.
Władze powiatowe reprezentował na pikniku Stanisław Wełniak, wiceprzewodniczący rady powiatu w Pile, który powiedział: - To była bardzo udana impreza. Cieszymy się niezmiernie, że nie zawiodła pogoda i że  ponad 200 osób uczestniczyło we wspaniałej zabawie. Wszyscy ogromnie zadowoleni. Impreza było doskonałą okazją do integracji mieszkańców Gromadna. Każdy znalazł tu coś dla siebie, począwszy od najmłodszych, na dorosłych skończywszy. Wielkie podziękowania należą się organizatorom imprezy oraz wszystkim,  którzy włączyli się w organizację, ponieważ przygotowanie wydarzenia kosztowało wiele wysiłku.